IV WOJEWÓDZKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA „ZASZCZEP SIĘ - BĄDŹ ZDRÓW”

kursy, szkolenia, konferencje organizowane przez ŚIL

KURSY, SZKOLENIA, KONFERENCJE ORGANIZOWANE PRZEZ ŚLĄSKĄ IZBĘ LEKARSKĄ

(formularz zgłoszeniowy i materiały ze szkoleń w dolnej części strony)

______________________________________________________________________________________________________
11.06.2018  (poniedziałek) godz. 17.00
Konferencja
„RÓŻNI SPECJALIŚCI W OBLICZU WSPÓLNEGO PROBLEMU LECZENIA PRZECIWZAKRZEPOWEGO – CO NAS ŁĄCZY, A CO DZIELI...?”
Kierownik naukowy dr hab. n. med. Jacek Kowalczyk
Współpraca: Oddział Katowicki Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
15.06.2018  (piątek) godz. 15.00
SPOTKANIE INFORMACYJNO-SZKOLENIOWE DOTYCZĄCE E-ZLA
15.06.2018  (piątek) godz. 16.00
Kurs doskonalący
POSTĘPY W LECZENIU PRZEWLEKŁYCH ZAKAŻEŃ WIRUSAMI HBV I HCV
Wykład poprowadzi dr Marcin Kaczmarczyk

16.06.2018  (sobota) godz. 9.00

Kurs doskonalący

„Ciężka alergia na białka mleka krowiego – zastosowanie preparatu aminokwasowego po pierwszym niepowodzeniu hydrolizatem”, „Pacjent z problemem gastrologicznym w gabinecie lekarza pediatry”, „Zasady kwalifikacji pacjentów do poradni żywieniowej”

Kierownik naukowy Urszula Grzybowska-Chlebowczyk

Współpraca: Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

19.06.2018  (wtorek) godz. 9.00
IV Wojewódzka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
ZASZCZEP SIĘ – BĄDŹ ZDRÓW
Współpraca: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach, Polskie Towarzystwo Higieniczne

Kursy dostępne dla wszystkich zainteresowanych członków ŚIL. Liczba miejsc ograniczona możliwościami technicznymi sali wykładowej – zachęcamy do wstępnego zgłaszania zamiaru uczestnictwa. O udziale w szkoleniu decyduje moment przybycia do SIL. Możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego zdobycie punktów edukacyjnych.

*Za udział w warsztatach praktycznych uczestnik ponosi koszt materiałów zużywalnych i potwierdza swój udział wypełniając poniżej zamieszczony formularz zgłoszeniowy. Dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 32 604-42-25 lub oraz drogą elektroniczną: kursy@izba-lekarska.org.pl

Kursy i konferencje odbędą się w Domu Lekarza w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 49a.
Uczestnik otrzymuje punkty edukacyjne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów (Dz.U. Nr 231 poz. 2326).
Zgłoszenia można przesyłać elektronicznie na formularzu zgłoszeniowym umieszczonym poniżej lub telefonicznie pod numerem telefonu 32 60 44 225.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  ON-LINE

Wybierz pozycję