Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.
Komisja stomatologiczna
ProMedico

Komisja ds. Kontaktów z NFZ

Przewodniczący: Leszek Jagodziński

Członkowie: Adam Błażelonis, Beata Poprawa, Adam Tiszler, Dariusz Gustowski, Andrzej Siudyka, Tadeusz Morawiec, Alina Stępnik-Mardzyńska, Aleksandra Sommerlik-Biernat, Piotr Ziętek, Zbigniew Bizoń, Olgierd Wieczorek, Justyna Krawczyk, Agnieszka Jędzura, Katarzyna Bąk-Drabik, Grzegorz Grudnik, Jan Pruszowski, Katarzyna Michalska-Małecka

opiekun komisji: Irena Saternus

kontakt: tel. 32 60-44-212, mail: i.saternus@izba-lekarska.org.pl

Do zadań Komisji ds. Kontaktów z NFZ należy:

1/ przygotowanie projektów stanowisk ORL w zakresie współpracy ze Śląskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia,

2/ współpraca z NFZ w zakresie zagwarantowania właściwej wyceny pracy lekarza w ramach kontraktów,

3/ opiniowanie projektów stanowisk Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach w zakresie aktów prawnych dotyczących wzajemnych relacji między świadczeniodawcami i NFZ.