Pierwsze posiedzenie ORL w Katowicach po XXXVIII Okręgowym Sprawozdawczo-Wyborczym Zjeździe Lekarzy - 11.04.2018 r.
Komisja stomatologiczna
ProMedico

Komisja Sportu i Rekreacji

Przewodniczący: Stefan Madej

Członkowie:Jerzy Pabis, Cezary Kumoszek, Artur Borowicz, Janusz Michalak, Zbigniew Stefański, Przemysław Rosak, Justyna Kowalczyk, Mariusz Smolik, Krzysztof Sroka, Ewa Paszek, Paweł Jasiński, Damian Kawecki

opiekun komisji: Zofia Paczka-Piwosz

kontakt: tel. 32 60-44-235, mail:

Do zadań Komisji Sportu i Rekreacji należy:

1/ integrowanie środowiska lekarskiego poprzez organizację i współudział w organizowaniu imprez sportowych, turystycznych

2/ koordynowanie imprez sportowych o znaczeniu regionalnym,

3/ wnioskowanie do Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach o dofinansowanie poszczególnych imprez sportowych , wchodzących w zakres kompetencji Komisji.

4/ wydawanie opinii w sprawie wniosków o dofinansowania kosztów udziału lekarzy członków Śląskiej Izby Lekarskiej w zawodach sportowych i przedstawianie właściwego wniosku Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach.