Pierwsze posiedzenie ORL w Katowicach po XXXVIII Okręgowym Sprawozdawczo-Wyborczym Zjeździe Lekarzy - 11.04.2018 r.

MULTIKARNETY OK SYSTEM

PAKIETY SPORTOWE OK SYSTEM
DOSTĘPNE DLA LEKARZY
CZŁONKÓW ŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ

Koleżanki! Koledzy!

Zapisy bezpośrednio na stronie Ok System:

kod dostępu do strony: silok2018

Aby mieć karnet na dany miesiąc, trzeba się zapisać do 20 dnia miesiąca poprzedzającego.

ŚIL  DOFINANSOWUJE ZAKUP KARNETÓW OK SYSTEM

Uchwałą Prezydium ORL zostały wprowadzone dopłaty do oferowanych karnetów OK System  w wysokości 30% i  dodatkowo 50% dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny Lekarskiej.

Lekarz, członek ŚIL, dokonuje zakupu karnetu poprzez swoje konto użytkownika na portalu OK System.

Lekarz, członek ŚIL,  chcący otrzymać wypłatę kwoty dofinansowania wypełnia „Wniosek o dofinansowanie zakupionych karnetów OK System” (dostępny w załącznikach poniżej) podpisany własnoręcznie
wraz z kompletem danych i potwierdzeniami wpłat za karnety obowiązujące od stycznia do grudnia 2018 r. i przesyła na adres e-mail: t.gawlik@izba-lekarska.org.pl lub dostarcza do biura ŚIL - do dnia 10 grudnia 2018 r.

Prosimy nie wysyłać wniosku ani
potwierdzeń wpłat za karnety po każdorazowym zakupie karnetów, proszę przesłać jeden raz do 10 grudnia.

W związku z dofinansowaniem Śląska Izba Lekarska zobowiązana jest wystawić PIT-8c.

(W przypadku zwrotu pieniędzy w 2017 r. PIT-8c będzie wystawiony do końca lutego 2018 r. w przypdku zwrotu pieniędzy w 2018 r. PIT-8c zostanie wystawiony do końca lutego 2019 r.)

Warunkiem zwrotu dofinansowania są uregulowane składki lekarskie.

Podane kwoty w złotych brutto

go FIT
pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie go FIT wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

FIT & more
pod tym linkiem można sprawdzić wszystkie obiekty i usługi w karnecie FIT&MORE wybierając województwo i miasto lub konkretną usługę np. basen.

W przypadku niejasności i problemów na pytania odpowie:

Rafał Kiełkowski
www@izba-lekarska.org.pl