Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.

data: czwartek, 18 styczeń 2018

Śląska Izba Lekarska  zleci  sprzątanie budynku Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach, przy ul. Grażyńskiego 49a,  zgodnie z zakresem stanowiącym załącznik do niniejszego ogłoszenia oraz z zastosowaniem  maszynowego sprzątania holu, korytarzy  i  sal szkoleniowych. W zakresie usługi powinno znaleźć się dwukrotne w ciągu roku pranie wykładziny w audytorium oraz dwukrotne w ciągu  roku mycie okien w całym budynku. Ponadto  oferta  nie powinna zawierać kosztów  zakupu środków  chemicznych.

Oferty zawierające  propozycję ceny   należy składać w  Dziale Administracyjno-Gospodarczym  Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach, przy ul. Grażyńskiego 49a  lub na adres e-mail:
Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr  tel.  603 371 233  - Barbara Szelągowska

Termin składania ofert upływa  31.01. 2018 r.