NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA

KOMUNIKAT - PRAKTYKI LEKARSKIE

data: wtorek, 23 styczeń 2018

W dniu 19 stycznia opublikowano w Monitorze Polskim Obwieszczenie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 17 stycznia 2018 r. w sprawie przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw bez wypłaty nagród z zysku w 2017 r. czyli kwotę od której wylicza się opłatę za wpis do rejestru lub zmianę w rejestrze praktyk.

W związku z powyższym opłata za zarejestrowanie praktyki wynosi 91 zł, a za zmianę wpisu w rejestrze praktyk (w tym także zawieszenie, wykreślenie jednego z adresów, zmiana zakładu podmiotu leczniczego)  wynosi 46 zł.

Za całkowite wykreślenie praktyki opłaty nie pobiera się.

Potwierdzenie opłaty załącza się do elektronicznego wniosku o wpis/zmianę w praktyce w systemie RPWDL.

Więcej informacji w zakładce: Rejestracja praktyk krok po kroku...