CZAS WYPOCZYNKU

data: piątek, 26 styczeń 2018

Śląska Izba Lekarska w Katowicach zleci wykonanie projektu budowlanego-wykonawczego infrastruktury sieci LAN w Domu Lekarza w Katowicach przy ulicy Grażyńskiego 49a. Oferty prosimy składać w siedzibie Śląskiej Izby Lekarskiej przy ul. Grażyńskiego 49 a w Katowicach( Administracja – parter), bądź drogą elektroniczną na adres: domlekarza@izba-lekarska.org.pl  do dnia  15 lutego 2018 r.

Zakres projektu:

- strukturalna sieć komputerowa,
- dobór urządzeń aktywnych i szaf,
- projekt pomieszczeń serwerowni,
- sieć monitoringu wizyjnego z wykorzystaniem istniejącej,
- instalacja alarmowa z wykorzystaniem istniejącej,
- instalacja telefoniczna,
- instalacja p.poż,
- dedykowana sieć elektryczna,
- układ podtrzymywania zasilania,
- środki ochrony dedykowanej sieci elektroenergetycznej,
- pozostałe roboty konieczne,
- towarzyszące roboty budowlane,
- instalacja elektryczna – zasilanie gniazd i oświetlenie.

Oferty powinny uwzględniać wytyczne raportu z audytu bezpieczeństwa teleinformatycznego w ŚIL, postanowienia ekspertyzy p.pożarowej oraz projektu modernizacji wybranych stref budynku.

Bardziej szczegółowe informacje oraz możliwość wizji lokalnych – w ramach bezpośrednich kontaktów:
Piotr Widenka tel. 601 441 230
Barbara Szelągowska 603 371 233