NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA

EWIDENCJA VAT - PROPOZYCJA SZKOLENIA

data: poniedziałek, 29 styczeń 2018

Od 1 stycznia 2018 r. ok. 1,6 mln mikroprzedsiębiorców dołączy do grona podatników VAT, którzy będą zobowiązani prowadzić elektroniczną ewidencję VAT (czyli rejestr sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłać ją jako plik JPK_VAT do resortu finansów.

W związku z powyższym Krajowa Administracja Skarbowa prowadzi kampanię informacyjną skierowaną do podatników posiadających status mikroprzedsiębiorcy, która ma na celu rozpowszechnienie podstawowych informacji dotyczących Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT oraz informowanie podatników o ich nowych obowiązkach.

W przypadku zainteresowania ze strony lekarzy-przedsiębiorców Śląska Izba Lekarska zorganizuje szkolenie w tym zakresie w swojej siedzibie w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 49a. W związku z tym prosimy zainteresowanych o kontakt mailowy: kursy@izba-lekarska.org.pl. W mailu proszę podać swoje dane: imię, nazwisko, nr telefonu oraz dopisać: szkolenie JPK.