Pierwsze posiedzenie Komisji Stomatologicznej ORL w Katowicach w VIII kadencji - 18.05.2018 r.

RODO BEZ TAJEMNIC - ODPOWIADAMY NA PAŃSTWA PYTANIA!

data: wtorek, 08 maj 2018

Radca prawny Jakub Frakowski z Zespołu Radców Prawnych ŚIL odpowiada na najczęściej zadawane przez lekarzy pytania dotyczące wejścia w życie nowych unijnych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.

Jeśli macie Państwo kolejne pytania, prosimy kierować je na adres prawnik@izba-lekarska.org.pl. Przypominamy, że nowe rozporządzenie zacznie obowiązywać od 25 maja 2018 roku.

Do odtwarzania na komputerach lub urządzeniach mobilnych przy użyciu słuchawek