CZAS WYPOCZYNKU

PRZEDSTAWICIELE NAJWIĘKSZYCH ORGANIZACJI ZRZESZAJĄCYCH LEKARZY W POLSCE MÓWIĄ JEDNYM GŁOSEM

data: czwartek, 02 sierpień 2018

Przedstawiamy sprawozdanie ze spotkania „Warunki pracy i kształcenia lekarza w Polsce” z udziałem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej, Konwentu Prezesów Okręgowych Rad Lekarskich, Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, Porozumienia Rezydentów OZZL, Federacji Porozumienie Zielonogórskie i Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia. Efektem spotkania jest wspólne stanowisko przedstawicieli największych organizacji zrzeszających i reprezentujących lekarzy w Polsce.