CZAS WYPOCZYNKU

INFORMATORIUM W ŚIL JUŻ DZIAŁA

data: piątek, 10 sierpień 2018

Od sierpnia można korzystać z nowo otwartego Informatorium ŚIL, które znajduje się na parterze Domu Lekarza przy ul. Grażyńskiego 49a. Po prawej stronie od wejścia głównego została wydzielona specjalna przestrzeń, by lekarze mogli łatwiej i szybciej załatwiać swoje sprawy.

Nowe miejsce to nie tylko centrum informacji o Śląskiej Izbie Lekarskiej, ale przede wszystkim miejsce składania wszystkich pism oraz pobierania i składania wniosków.

Lekarze mogą skorzystać z pomocy Małgorzaty Piekarczyk i Mateusza Marca, którzy przyjmą dokumenty, udzielą niezbędnych informacji, a jeśli trzeba wskażą piętro i numer pokoju, gdzie dana sprawa zostanie rozpatrzona, oszczędzając tym samym czas lekarzy potrzebny na znalezienie konkretnego działu Izby.

AVDC

fot. J.K.