XVI IGRZYSKA LEKARSKIE - 5-9.09.2018 r., Zakopane

data: środa, 12 wrzesień 2018

„Bez znieczulenia: co pacjenci sądzą o dentystach i jak (nie)wiele na ten temat wiedzą stomatolodzy” – ankieta dla pacjentów i lekarzy dentystów

•Stomatologu, jesteś pewien, że wiesz, dlaczego pacjenci leczą zęby właśnie u Ciebie? Jeśli sądzisz, że decyduje o tym Twój urok osobisty lub atrakcyjne fartuszki, to może masz rację albo całkowicie się mylisz.
•Pacjencie, daj poznać światu, co naprawdę sądzisz o lekarzu dentyście, który leczy Ci zęby.

Nie pytając, nie poznamy opinii innych lub możemy tylko przypuszczać, co naprawdę myślą. Dlatego zapraszamy pacjentów i stomatologów do udziału w krótkiej ankiecie, w której pacjenci bez ogródek mogą ujawnić, co sądzą o lekarzach dentystach, natomiast stomatolodzy mogą sprawdzić, na ile wydaje im się, że wiedzą, co pacjentów przyciąga właśnie do nich.

Dzięki wynikom stomatolodzy zyskają szansę udoskonalenia swojej oferty. W efekcie skorzystają na tym– co oczywiste – i pacjenci, i sami lekarze dentyści. Adres badania: https://dentysta.eu/badanie-oczekiwan

Po określeniu czy ankietowany jest lekarzem dentystą lub pacjentem (w tym także innym lekarzem nie związanym ze stomatologią), ankieta wyświetli docelowe odpowiedzi dla wybranej grupy.

Cel badania: Poznanie wzajemnych potrzeb i oczekiwań w relacji pacjent-lekarz, a także ewentualna możliwość lepszego dostosowania gabinetów z tzw. przyjaznym podejściem. Wykazanie różnic oczekiwań pacjentów i wyobrażeń lekarzy dentystów, jakie cechy mają priorytet podczas wizyty u lekarza dentysty.

Adres badania: https://dentysta.eu/badanie-oczekiwan

Badania zostaną opublikowane po opracowaniu uzyskanych wyników.

Autor: lek. dent. Marcin Krufczyk
Kontakt: marcin@dentysta.eu