Sierpniowe spotkanie Klubu Lekarza Seniora w Katowicach-Ligocie - Śląska Izba Lekarska

Po przerwie związanej z sytuacją epidemiczną 10 sierpnia br. odbyło się spotkanie Katowickiego Klubu Lekarzy Emerytów i Rencistów, na którym gościliśmy wiceprezes Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich – dr n. med. Elżbietę Kortyczko. Prezes dr n. med, Jacek Kozakiewicz (jeden z współzałożycieli Stowarzyszenia) odpowiadał na pytania i przybliżył sylwetkę zmarłej niedawno dr Barbary Plucińskiej – Soleckiej. Zostały też omówione przyszłe plany klubowe.

dsc01134