Wigilia lekarzy seniorów - 14.12.2019 r. - Śląska Izba Lekarska

Ponad 120 lekarzy seniorów wzięło udział w uroczystej wigilii 14 grudnia 2019 roku. Symbolicznie połamano się opłatkiem, śpiewano kolędy i składano sobie życzenia.

Życzenia świąteczne i noworoczne w imieniu prezesa ORL Tadeusza Urbana przekazał zebranym dr n. med. Jacek Kocot- Przewodniczący Komisji ds. Emerytów i Rencistów, a także Pani Renata Wrońska - dyrektor Biura Śląskiej Izby Lekarskiej. Spotkanie było też wspaniałą okazją do rozmów, wymiany poglądów i doświadczeń.