Prawidłowy dostęp do jamy zęba i jego wpływ na dalsze etapy leczenia endodontycznego.-Doskonalące - Śląska Izba Lekarska

Szczegóły kursu.

1.      Odpowiednie opracowanie komory i modyfikacja ujść kanałowych to jeden z czynników decydujących o sukcesie leczenia kanałowego.

2.      Właściwa trepanacja, powiększenie, izolacja oraz dobór instrumentarium pozwala na odpowiednie ukształtowanie kanałów i uzyskanie integralności umożliwiającej dalszą odbudowę zęba po leczeniu endodontycznym.

Właściwości wydarzenia

Data wydarzenia 19-06-2020 16:30
Data zakończenia wydarzenia 19-06-2020 17:30
Pojemność 100
Zarejestrowano 63
Dostępne miejsce 37
Cena indywidualna Bezpłatne
Kategorie Doskonalące
Zaloguj się, aby zarejestrować się na wydarzenie.