Adwokaci lekarzom w walce z koronawirusem - Śląska Izba Lekarska

Dziekan Izby Adwokackiej, adw. Roman Kusz,  działając w ramach Porozumienia Samorządów Zawodowych i innych organizacji Pracowników Medycznych, przekazał listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach udzielających nieodpłatnie porad prawnych pracownikom służb medycznych w sprawach związanych z sytuacją epidemii wirusa SARS-CoV-2. Porady udzielane będą telefonicznie lub drogą mailową.

Działając wspólnie, solidarnie, wspierając się, tak jak każdy potrafi najlepiej, osiągniemy sukces w walce z pandemią

Dziękujemy za gotowość wsparcia!

Lista kancelarii dostępna jest TUTAJ