Badanie warunków i komfortu pracy personelu podmiotów leczniczych w okresie pandemii COVID -19 - Śląska Izba Lekarska

Szanowni Państwo, jako pracownicy naukowi Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie prowadzimy ogólnopolskie badanie poświęcone zagadnieniom  zarządzania personelem podmiotów leczniczych w okresie pandemii COVID-19. Elementem badania jest ankieta diagnozująca warunki oraz komfort pracy personelu podmiotów leczniczych.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Państwa o udział w badaniu ankietowym oraz o wsparcie w rozpowszechnieniu informacji o naszym badaniu i linku do ankiety wśród współpracujących z Państwem osób z systemu ochrony zdrowia. Liczymy, że zebrane w ankiecie informacje pozwolą nam wskazać problemy do rozwiązania oraz dobre praktyki, które przyczynią się w najbliższej przyszłości do zwiększenia komfortu Państwa pracy.

Ankieta podzielona została na 4 części:

Część I: Metryczka,

Część II: Przygotowanie podmiotu leczniczego do pracy w okresie pandemii,

Część III: Poczucie bezpieczeństwa

Część IV: Uwagi końcowe.

Ankieta jest anonimowa, działa z wykorzystaniem Microsoft Forms ( nie wysyła się jej mailem).  Ankieta ma formę formularza on-line i może ją wypełnić jedynie osoba posiadająca link do ankiety. Można ją wypełnić z komputera albo przy użyciu smartfona. Na życzenie może zostać dostarczona wersja papierowa. Wypełnienie ankiety zajmuje ok.  5-7 minut (liczba pytań: 30-38).

Ankietę kierujemy wyłącznie do pracowników podmiotów leczniczych, w tym zarówno personelu medycznego, jak i administracji. Udział w badaniu jest dobrowolny.  Biorąc udział w tym badaniu, potwierdzacie Państwo, że macie ukończone 18 lat, jesteście pracownikami sektora ochrony zdrowia i zgadzacie się na udział w badaniu.

Mamy prośbę o przekazywanie linku do ankiety osobom z Państwa otoczenia zawodowego. Zależy nam na zebraniu jak największej liczby Państwa obserwacji, co zadziałało, a co należałoby usprawnić na przyszłość w podmiotach leczniczych.

LINK PRZEKIEROWUJĄCY DO FORMULARZA ANKIETY:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy:  lub

Zbiorcze wyniki i wnioski z ankiety zostaną opublikowane. Szczegółowe informacje o dostępie do publikacji będą podane na stronie Katedry Teorii Ekonomii, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Z góry bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas oraz podzielenie się doświadczeniem!

dr Anna Krejner-Nowecka

dr Ewa Kosycarz