„Dołącz do Paczki Puszatka” - Śląska Izba Lekarska

puszatek1

Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej – Andrzej Matyja wspólnie z Prezesem Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych – Jerzym Garlickim zapraszają do udziału w akcji „Dołącz do Paczki Puszatka” – nieodpłatnym przekazaniu wysokiej jakości publikacji edukacyjnych dla dzieci oddziałom pediatrycznym w całej Polsce.

„Paczka Puszatka” to cykl wspierający edukację dzieci od najmłodszych lat. W paczkach znajdują się m.in. wycinanki, kolorowanki oraz zeszyty ćwiczeń i plansze, które pomagają w przygotowaniu do nauki czytania i pisania oraz rozwijają umiejętności myślenia matematycznego – wnioskowania, porównywania i liczenia.

Akcja ma niezwykły walor edukacyjny i jej celem jest nie tylko umilenie czasu przebywającym w placówkach medycznych najmłodszym pacjentom i ich opiekunom, ale także umożliwienie, by na moment oderwać się od choroby  i zmartwień z niej wynikających.

Placówki zainteresowane przyłączeniem się do akcji powinny skontaktować się z p. Katarzyną Jędrasik z WSiP (tel. 695 850 174, e-mail: ) w celu dokonania formalności w terminie do  19 stycznia.

puszatek