Dzień Dziecka z ŚIL - Śląska Izba Lekarska

Zapraszamy dzieci i wnuki lekarzy i lekarzy dentystów na Dzień Dziecka ze Śląską Izbą Lekarską.

Termin: 17 czerwca 2023 r., godz. 15:00-17:00

Miejsce: Śląska Izba Lekarska i park Budnioka

Czas zabawy będzie wypełniony aktywnościami sportowymi i artystycznymi. Dzieci otrzymają kartę z zadaniami do wykonania. Na przygotowanych stanowiskach będą zdobywać pieczątki potwierdzające zaliczenie zadania.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy możliwe wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy (poniżej).

Organizatorami wydarzenia są: Komisji ds. Kultury, Komisja ds. Młodych Lekarzy oraz Komisja Sportu i Rekreacji.

Wypełnia opiekun (rodzice / dziadkowie)
Nieprawidłowe dane

Załącznik: klauzula informacyjna