I Festiwal Tańca Śląskiej Izby Lekarskiej - Śląska Izba Lekarska

taniec stronabaner

Zapraszamy na I Festiwal Tańca z udziałem lekarzy i ich partnerek/partnerów. Festiwal odbędzie się 22 kwietnia w hotel Park Inn By Radisson Katowice (Bytkowska 1a, 40-147 Katowice). Start o godz. 16.00. Organizatorem wydarzenia jest Komisja ds. Sportu i Rekreacji ORL w Katowicach.

Plan Festiwalu:

16.00 – 17.45 Wydarzenie główne

W programie m. in.: występy tańczących lekarzy (grupowe oraz indywidualne), pokazy artystów różnych technik tańca, animacje dla wszystkich gości, prezentacje występujących osób.

18.00-18.45 Warsztaty taneczne: taniec użytkowy dla par

19.00-19.45 Warsztaty taneczne: tango argentyńskie

19.45-22.00 Zabawa taneczna prowadzona przez DJ

Czas wyciągnąć buty do tańca! Festiwal skierowany jest do osób, które kochają tańczyć oraz do osób, które chcą nauczyć się tej sztuki. Dlatego nie czekaj i podziel się z nami swoją taneczną historią. Zachęcamy do wzięcia czynnego udziału w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy pasjonatów tańców towarzyskich, salsy, bachaty, tanga argentyńskiego, tańców swingowy i wielu innych do zaprezentowania nam swojej pasji. Tak, to właśnie my – tańczący lekarze – będziemy głównymi bohaterami tego wydarzenia. Taniec jest formą sztuki i rozrywki. Jest wyrazem emocji, uczuć i myśli. Taniec to aktywność społeczna, z której może korzystać każdy, niezależnie od wieku, płci i poziomu umiejętności. Jest aktywnością towarzyską, którą można cieszyć się z przyjaciółmi i członkami rodziny.

„Tańcem” może być wszystko, od występu solowego, po fragment pięknego baletu. Taniec może być prosty lub złożony, szybki lub wolny, pełen wdzięku lub akrobatyczny.

Informujemy, że limit miejsc został wyczerpany, możliwe są wyłącznie zapisy na listę rezerwową.

W przypadku problemów z zapisem prosimy o kontakt z opiekunem Komisji Sportu i Rekreacji Panią Justyną Wróbel 32 60 44 226 lub

Zapraszamy lekarzy i ich partnerów tanecznych, pary Pro-Am, rodziny i przyjaciół. Zapraszamy wszystkich chętnych z innych izb lekarskich.

Zachęcamy do kontaktu.

Informacji udzielają:
dr Hanna Siatkowska, tel. 512 217 177 (z ramienia Śląskiej Izby Lekarskiej)
Wojciech Szołtysik, tel. 576 606 566 (szkoła tańca MOVI)

Załącznik: klauzula informacyjna

tancerze 4tancerze 4tancerze 4tancerze 4