II bal karnawałowy dla dzieci w ŚIL - Śląska Izba Lekarska

Kolorowe, gigantyczne kredki w holu, przedstawienie edukacyjne dotyczące walki ze smogiem, kominiarz jako wodzirej imprezy, księżniczki, rycerze, superbohaterowie i superbohaterki, rozmaite zwierzątka i zawody (m.in. strażak, lekarz, policjant), do tego mnóstwo kolorowych balonów – 7 lutego 2020 r. Śląska Izba Lekarska po raz drugi zamieniła się w bajkowe królestwo. Frekwencja, w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła dwukrotnie. Na tegoroczne spotkanie lekarze i lekarze dentyści zgłosili ponad 120 dzieci. Atmosferę tego popołudnia i dobrą zabawę najlepiej oddają zdjęcia. Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii.