II Konkurs Start-Up-Med - ostatnie dni głosowania czytelników - Śląska Izba Lekarska

Trwa druga edycja Konkursu Start-Up-Med, który jest wydarzeniem towarzyszącym V Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, 5-6 marca 2020 r.). Czytelnicy portalu Rynek Zdrowia do 14 lutego mogą brać udział w głosowaniu, wskazując najciekawsze - ich zdaniem - rozwiązania technologiczne i organizacyjne w sektorze medycznym.

ZAGŁOSUJ

Głównym celem Konkursu - organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę portalu i magazynu Rynek Zdrowia - jest wybór i nagrodzenie start-upów tworzących najbardziej kreatywne innowacje produktowe lub procesowe, o istotnym znaczeniu dla pacjentów, jak i systemu opieki zdrowotnej oraz o znacznej opłacalności wdrożenia, obejmujące szeroko rozumiane technologie medyczne, zarówno technologie lekowe, jak i nielekowe.Równie ważnym zadaniem tego przedsięwzięcia jest promocja najciekawszych innowacji i ich autorów, w tym możliwość zaprezentowania rozwiązań liderom sektora medycznego w Polsce podczas V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.Do organizatora Konkursu wpłynęło 49 projektów (termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 30 stycznia 2020 r.). Zgłoszone projekty są obecnie oceniane przez Jury Konkursu, przyznające punkty według kryteriów oceny zawartych w regulaminie Konkursu Start-Up-Med. W ten sposób wyłonionych zostanie 10 finalistów - po 5 w każdej z dwóch konkursowych kategorii:

• Start-up
  • Ośrodek medyczny/naukowy

Finaliści zostaną zaproszeni do przedstawienia projektów w trakcie V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Podczas finałowej prezentacji jurorzy wybiorą w głosowaniu zwycięzców obu kategorii Konkursu.Swojego laureata - w drodze plebiscytu internetowego - wybiorą także czytelnicy portalu i magazynu Rynek Zdrowia.

Do 14 lutego głosy można oddawać TUTAJ

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom w obu kategoriach Konkursu oraz laureatom głosowania internetowego odbędzie się 5 marca 2020 r. podczas Gali V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC 2020) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.Więcej o Konkursie Start-Up-Med i jego regulamin:
www.hccongress.plPytania dotyczące Konkursu prosimy kierować pod adres e-mail:
Program V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych i rejestracja:
www.hccongress.plOrganizatorem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest Grupa PTWP, wydawca portalu rynekzdrowia.pl i magazynu Rynek Zdrowia.