II Rodzinny Festyn Sportowy - zapisy - Śląska Izba Lekarska

Zapraszamy dzieci i wnuki lekarzy i lekarzy dentystów (członków Śląskiej Izby Lekarskiej) do wzięcia udziału w II Rodzinnym Festynie Sportowym.

Festyn odbędzie 5 września 2021 r. w Kopalni Futbolu w Katowicach w godzinach od 10:00 do 14:00.

Na dzieci będzie czekała moc atrakcji, m.in. dmuchane zamki, zawody sportowe, zabawy z animatorem, zabawy kreatywne, medale i nagrody, fotobudka, poczęstunek. Podczas Festynu zostaną rozegrane derby pomiędzy dwoma drużynami ŚIL: FCL Silesia i Medyk Zabrze.

Organizatorami Festynu są Komisja Sportu i Rekreacji ORL w Katowicach oraz Komisja ds. Młodych Lekarzy ORL w Katowicach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia br. lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w Festynie, zależy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej.

II Rodzinny Festyn Sportowy

Wypełnia opiekun (rodzice / dziadkowie)
Nieprawidłowe dane