Pytania z PES udostępnione - Śląska Izba Lekarska

Naczelna Izba Lekarska otrzymała kolejny pakiet pytań i odpowiedzi z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z lat 2021-2022.

W grudniu 2022 r. po kilkuletniej batalii sądowej Naczelny Sąd Administracyjny orzekł, że pytania egzaminacyjne wraz z poprawnymi odpowiedziami, które zostały wykorzystane w poprzednich sesjach wiosennych i jesiennych Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego dla wszystkich specjalności powinny zostać udostępnione przez dyrektora Centrum Egzaminów Medycznych.

Pierwszą pulę pytań z lat 2018-2020 według podziału na specjalizacje udostępniono 3 kwietnia 2023 r.  - pytania 2018-2020.

Pod koniec kwietnia NRL otrzymała kolejny pakiet pytań i odpowiedzi z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego - pytania 2021-2022.