Konkurs plastyczny "WielkaMoc życzeń" - Śląska Izba Lekarska

Zapraszamy dzieci i wnuki lekarzy i lekarzy dentystów, które nie ukończyły 12 lat, do wzięcia udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym - WielkaMoc życzeń.

Najlepsza praca będzie oficjalną kartką wielkanocną Śląskiej Izby Lekarskiej w 2021 r. Dodatkowo autorzy trzech prac, wyróżnionych przez Komisję Konkursową, będą nagrodzeni.

Prosimy o przesłanie samodzielnie zaprojektowanej  oraz wykonanej wielkanocnej kartki świątecznej, w formacie A4, wykonanej dowolnymi technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.).

Przy wykonywaniu kartki należy uwzględnić techniczne możliwości późniejszego jej zeskanowania.

Warunkiem zakwalifikowania pracy do Konkursu jest dostarczenie – wraz z pracą – prawidłowo wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej oraz spełnienie warunków wskazanych w Regulaminie.

Kartki należy wysłać na adres: Śląska Izba Lekarska, ul. Grażyńskiego 49a, 40-126 Katowice lub osobiście dostarczyć do siedziby ŚIL (z dopiskiem "konkurs plastyczny) do 1 marca 2021 r.  (decyduje data wpływu pracy do Śląskiej Izby Lekarskiej).

Załączniki: