Medyk Zabrze obronił tytuł Mistrza Polski - Śląska Izba Lekarska

4 i 5 grudnia 2021 r. w Mielcu odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Halowej Piłce Nożnej. Medyk Zabrze bronił tytułu wywalczonego w 2019 r. W skład drużyny weszli: Michał Ochałek, Konrad Korniluk, Konrad Samborski, Maciej Kocjan, Mateusz Dłutowski, Patryk Kasongo, Piotr Paul, Michał Perszke, Maciej Pozowski, Szczepan Matoga i Grzegorz Wojda. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Po emocjonujących rozgrywkach najlepszą okazała się drużyna Medyka Zabrze, która w filane brawurowo pokonała zespół  Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie 4:0.

Pełna relacja z zawodów dostępna jest w zakładce "Po godzinach" - Medyk Zabrze Mistrzem Polski .