Organizacja pracy Biura Śląskiej Izby Lekarskiej w piątek 15 stycznia - Śląska Izba Lekarska

Uprzejmie informujemy, że w piątek 15 stycznia niemożliwy będzie kontakt telefoniczny i mailowy z Biurem Śląskiej Izby Lekarskiej z powodu prac technicznych.

W przypadku pilnych spraw prosimy o kontakt:

Pani Renata Wrońska, Dyrektor Biura ŚIL – 662-078-052

Pani Joanna Andrzejewska, Asystentka Prezesa - 668-285-175

Ośrodek Kształcenia Lekarzy i Lekarzy Dentystów – 605-088-580

Księgowość – 662-002-681

Dział Informacyjno-Prasowy – 601-190-224

Informujemy również, że tego dnia nie będzie dostępu do systemu i rejestru lekarzy, jak również nie będzie możliwości uiszczania opłat w kasie.

Za wszelkie utrudnienia najmocniej przepraszamy.