Płyn do dezynfekcji rąk - Śląska Izba Lekarska

Śląska Izba Lekarska czyni starania by pozyskać, w cenach hurtowych, 5 litrowe płyny do dezynfekcji skóry dłoni od ORLEN OIL Sp. z o.o.

Z uwagi na ograniczenia w dostępie do tego produktu na rynku - stworzymy możliwość odkupienia płynów (cena ok. 100 zł za pojemnik 5 litrowy) - pierwszeństwo będą miały praktyki lekarskie (zabiegowe) i praktyki stomatologiczne.

W związku z powyższym przyjmujemy rezerwacje na zakup płynu, które można składać e-mailowo:

W e-mailu prosimy podać dane do faktury i telefon kontaktowy.

Telefon kontaktowy: 32 60 44 291

Charakterystyka produktu:  https://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Produkty/Strony/ORLEN-OIL-PLYN-DO-DEZYNFEKCJI-RAK.aspx

pdfPismo Prezesa ORL Tadeusza Urbana dot. ceny hurtowej 5 litrowego płynu do dezynfekcji skóry dłoni 55.77 KB