Płyn do dezynfekcji rąk - Śląska Izba Lekarska

Śląska Izba Lekarska czyni starania by pozyskać, w cenach hurtowych, 5 litrowe płyny do dezynfekcji skóry dłoni od ORLEN OIL Sp. z o.o.

Z uwagi na ograniczenia w dostępie do tego produktu na rynku - stworzymy możliwość odkupienia płynów (cena ok. 100 zł za pojemnik 5 litrowy) - pierwszeństwo będą miały praktyki lekarskie (zabiegowe) i praktyki stomatologiczne. Jednocześnie informujemy, że ORLEN OIL wycenił 5-litrowy pojemnik w sprzedaży hurtowej na 95 zł brutto.  Marża 5 zł na 5 litrów płynu została nałożona przez ŚIL, ze względu na przepisy fiskalne.

Ze względu na fakt, iż cena hurtowa płynu jest wyższa niż cena detaliczna, Prezes ORL w Katowicach Tadeusz Urban wystosował pismo do Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa, wyrażając swoje niezadowolenie z prowadzonej polityki sprzedażowej przez ORLEN OIL. (Pismo dostępne TUTAJ).

W załączeniu pismo ORLEN OIL

W związku z powyższym przyjmujemy rezerwacje na zakup płynu, które można składać e-mailowo:

W e-mailu prosimy podać dane do faktury i telefon kontaktowy.

Telefon kontaktowy: 32 60 44 291

Charakterystyka produktu:  https://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Produkty/Strony/ORLEN-OIL-PLYN-DO-DEZYNFEKCJI-RAK.aspx

AKTUALIZACJA 1.04.2020 r.

Informujemy, że pomimo złożenia ponad tydzień temu zamówienia na płyny do dezynfekcji skóry dłoni, firma ORLEN OIL Sp. z o.o. do tej pory nie dostarczyła zamówionego towaru.

Jednocześnie informujemy, że  Śląska Izba Lekarska cały czas ponagla firmę ORLEN OIL Sp. z o.o., zwracając uwagę na krytyczną sytuację w braku środków dezynfekujących dla personelu medycznego.

informujemy również, że w Śląskiej Izbie Lekarskiej można pobrać nieodpłatnie płyn do dezynfekcji powierzchni - więcej informacji TUTAJ