Pomoc w podłączeniu do e-recept - nowy termin - Śląska Izba Lekarska

W związku z pojawiającymi się pytaniami, wątpliwościami i problemami wynikającymi z przygotowania się do wystawiania e-recept, w Śląskiej Izbie Lekarskiej został uruchomiony punkt informacyjny, obsługiwany przez informatyka, pana Adriana Pleśniara.

Podczas wyznaczonych dyżurów będzie można skorzystać z pomocy w zakresie:

• rejestracji w “Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą” jako “Rejestr Praktyk Zawodowych (jeżeli jeszcze nie dokonano rejestracji w tym systemie);
  • podłączenia się podmiotu leczniczego jako praktyki lekarskiej do Systemu P1;
  • generowania certyfikatów;
  • założenia profilu zaufanego.

Najbliższe dyżury informatyka odbędą się:  14 stycznia (wtorek) od 8:00 do 14:00 oraz 17 stycznia (piątek) od 8:00 do 15:00 (Śląska Izba Lekarska, pokój 011 na poziomie -1)

O kolejnych terminach będziemy informować na bieżąco.