Staż podyplomowy: odbiór dokumentów - Śląska Izba Lekarska

Informujemy, że odbiór dokumentów, potrzebnych do odbycia stażu podyplomowego przez lekarzy, odbywać się będzie wg następującego harmonogramu:

nazwiska zaczynające się od litery:

• A do G - 7.09.2020 r. (poniedziałek)
  • H do Ł - 8.09.2020 r. (wtorek)
  • M do P - 9.09.2020 r. (środa)
  • R do Ż - 10.09.2020 r. (czwartek)

Lekarze dentyści odbierają dokumenty 11.09.2020 r. (piątek).

Osoby, które nie dostarczyły jeszcze odpisu dyplomu oraz suplementu do dyplomu proszone są o ich dostarczenie przy odbiorze dokumentów.

Dokumenty wydawane będą od godz. 9:00.

Przypominamy, że na terenie budynku Śląskiej Izby Lekarskiej  obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz posiadanie własnego długopisu.