Szczepienia dla lekarzy przeciw COVID-19 - Śląska Izba Lekarska

Informujemy, że Śląska Izba Lekarska otrzymała informację, że w przychodni Agmed w Katowicach możliwe są szczepienia dla osób z grupy 0 przeciwko COVID-19.

Osoby, które chcą zgłosić się na szczepienie, prosimy o wysłanie danych*: imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz czas dojazdu na adres: .

Przychodnia dysponuje preparatem Astra Zeneca.

*Przesłanie powyższych danych jest równoznaczne z udzieleniem Śląskiej Izbie Lekarskiej zgody na ich przekazanie przychodni Agmed (ul. Dunikowskiego 12, 40-127 Katowice).