Szczepionki przeciw grypie dla środowiska lekarskiego  - Śląska Izba Lekarska

Informujemy, że w przyszłym tygodniu spodziewana jest dostawa szczepionek przeciwko grypie, zamówionych w Ministerstwie Zdrowia. Niezwłocznie po ich otrzymaniu, najpóźniej 30 listopada 2020 roku rozpoczniemy szczepienia lekarzy i lekarzy dentystów. Szczepienia odbędą się w siedzibie Śląskiej Izby Lekarskiej (Katowice, ul. Grażyńskiego 49a), będzie je wykonywać dyplomowana pielęgniarka. Informujemy także, że nie będzie możliwości odbioru szczepionki celem samodzielnego zaszczepienia się.

Niebawem na adresy e-mailowe lekarzy i lekarzy dentystów, którzy zgłosili chęć zaszczepienia się w ŚIL, zostanie przesłany link do formularza. Poprzez formularz będzie można zapisać się na szczepienie na konkretny dzień i godzinę.

Przed szczepieniem należy wypełnić oświadczenie i przynieść je do ŚIL (będzie też możliwość wypełnienia oświadczenia na miejscu).

----wzór oświadczenia----

Przypominamy, że w dalszym ciągu można zgłaszać chęć otrzymania BEZPŁATNEJ szczepionki. Mogą to zrobić:

• lekarze i lekarze dentyści prowadzący własne gabinety prywatne
  • lekarze i lekarze dentyści wykonujący świadczenia w ramach umowy cywilno-prawnej poprzez własne praktyki lekarskie
  • lekarze emeryci-renciści niewykonujący pracy

Zgłoszenia z imieniem, nazwiskiem, nr PWZ i nr telefonu kontaktowego prosimy wysyłać na adres e-mail  lub zgłaszać telefonicznie 32 60-44-262.