Szkolenia online na temat pandemii - Śląska Izba Lekarska

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Izby Lekarskiej zaprasza do udziału w nowych szkoleniach online na temat pandemii. Szkolenia poprowadzi: ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 dr n. med. Paweł Grzesiowski.

• PANDEMIA COVID-19 – AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA, ASPEKTY KLINICZNE
  • PANDEMIA COVID-19 – ORGANIZACJA OPIEKI NAD PACJENTEM, BEZPIECZEŃSTWO PERSONELU MEDYCZNEGO

Szkolenia będą odbywać się w listopadzie i grudniu. Specjalnie dla Państwa będzie kilka terminów na każde z dwóch szkoleń, w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych.

Zapisz się tutaj -> https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia

Każdy lekarz może zapisać się raz, na każdy z dwóch tematów.

Szkolenia są akredytowane, bezpłatne i każdy uczestnik otrzyma punkty edukacyjne.