Taneczne soboty – kurs tańca dla singli i w parach - Śląska Izba Lekarska

AKTUALIZACJA: ZAPISY NA ZAJĘCIA SOLO ORAZ W PARACH WYŁĄCZNIE NA LISTY REZERWOWE.

Komisja Sportu i Rekreacji wraz z Komisją Kultury zapraszają lekarzy i lekarzy dentystów ŚIL na kurs tańca dla singli i w parach.

Miejsce: MOVI Taniec i Ruch przy pl. Św. Jana 31 B w Chorzowie

Czas: każda sobota od 24.02.2024 do 30.06.2024r. (naprzemiennie raz zajęcia dla singli, raz zajęcia w parach) w godz. 10:00-11:00.

Zapisy: tylko poprzez formularz, liczba miejsc ograniczona.

Płatności i warunki uczestnictwa : lekarze i lekarze dentyści ŚIL BEZPŁATNIE; lekarze i lekarze dentyści z innych Izb oraz partnerzy rozliczają się na miejscu indywidualnie 30zł jednorazowo; w przypadku zapisania się i nie przybycia na zajęcia bez ich wcześniejszego odwołania co najmniej 3 dni wcześniej skreślenie z listy i zastąpienie osobą z listy rezerwowej. Warunkiem wejścia na salę jest wpis na listę obecności wraz z podaniem numeru prawa wykonywania zawodu i podpisem.

Kontakt: Opiekun Komisji Sportu i Rekreacji Justyna Wróbel:  tel. 32 60 44 226, Dr Hanna Siatkowska (KSiR): tel. 512 217 177

Serdecznie zapraszamy, czekamy na Was, dołączcie do naszej tanecznej społeczności, uczyńmy poranny taniec nie tylko źródłem energii, ale również doskonałą odskocznią
od codziennego życia zawodowego. Niech taniec stanie się naszym weekendowym rytuałem, dodającym koloru i pozytywnej energii każdej sobocie i rozpoczynającemu się tygodniowi.
Do zobaczenie na parkiecie!

W MOVI czeka na nas Trener, świetna atmosfera i dla rozbudzenia energii poranna filiżanka kawy. Dostępny jest też bezpłatny parking.

Załącznik: klauzula informacyjna