Warsztaty chirurgii robotycznej da Vinci w ŚIL - Śląska Izba Lekarska

Aktualizacja: Brak wolnych miejsc na warsztaty. Dziękujemy za duże zainteresowanie.

Śląska Izba Lekarska, we współpracy z Towarzystwem Chirurgów Polskich Oddział Śląski, serdecznie zaprasza 27.01.2023 r., lekarzy specjalistów/rezydentów z dziedziny chirurgii ogólnej, dziecięcej, urologii oraz ginekologii na „Warsztaty chirurgii robotycznej da Vinci” w Domu Lekarza - Śląskiej Izby Lekarskiej.

Podczas serii półgodzinnych zajęć warsztatowych, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami praktycznego wykorzystania systemu chirurgii robotycznej da Vinci.

Pod okiem certyfikowanego przez producenta da Vinci specjalisty wsparcia klinicznego, po wstępnej prezentacji i instruktażu, uczestnicy będą ćwiczyć na robocie da Vinci. Dzięki temu będą mogli porównać technikę chirurgii robotycznej do innych, dobrze znanych technik przeprowadzenia operacji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Równocześnie na tę samą godzinę mogą zapisać się dwie osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  i określone godziny rozpoczęcia zajęć, prosimy o zapisy mailem na adres