XXIV Bal Lekarza - Śląska Izba Lekarska

Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie organizuje XXIV Bal Lekarza, który odbędzie się w Hotelu Mercure Kraków Fabryczna City/ ul. Fabryczna 13/ w drugą sobotę stycznia - 14.01.2023 r. Początek godz. 20.30.

Rezerwacja i sprzedaż biletów (1000 zł/ para, 500 zł/ os.) p. Anna Chuchmacz (biuro OIL w Krakowie); tel. 500 378 864; e-mail:

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w Hotelu.

Dodatkowych informacji udziela organizator Balu: dr Jacek Tętnowski tel. 607 240 938