Praca dla: Kierownika Izby Przyjęć oraz lekarzy specjalistów (lub w trakcie specj.) z zakresu:kardiologii, geriatrii, neurologii, chirurgii i anestezjologi i intensywnej terapii; Tychy - Śląska Izba Lekarska

MEGREZ SP. Z O.O. – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach zatrudni:

• Kierownika Izby Przyjęć

oraz lekarzy specjalistów (lub w trakcie specjalizacji) z zakresu:

• anestezjologii i intensywnej terapii,
  • kardiologii (oddział),
  • geriatrii (oddział i / lub poradnia),
  • neurologii (oddział i / lub poradnia),
  • chirurgii (oddział i / lub poradnia).

Zapraszamy również lekarzy zainteresowanych dyżurami w Izbie Przyjęć oraz w NPL.

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt.

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr i ZZL:

,

tel. (32) 325-51-26, 508-911-925.