Echa koncertu „Zarażeni dobrem” - Śląska Izba Lekarska

Wyjątkowy i piękny koncert „Zarażeni dobrem – artyści i lekarze w podziękowaniu pracownikom ochrony zdrowia” był okazją do wyrażenia szacunku i podziękowań pracownikom ochrony zdrowia, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w walce z pandemią. Podczas koncertu pracownikom śląskich szpitali zostały wręczone odznaczenia: Odznaka Honorowa Ministra Zdrowia „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia” oraz Srebrna Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Za udzieloną pomoc materialną i wsparcie rzeczowe uhonorowano Medalem Śląskiej Izby Lekarskiej Jurka Owsiaka, Dominikę Kulczyk i przedstawicieli KWK Piast-Ziemowit.

Zarażeni dobrem – odznaczenia dla pracowników ochrony zdrowia - realcja

Dominika Kulczyk na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała specjalne podziękowania za otrzymane odznaczenie.

abab
źródło: Facebook Dominika Kulczyk

Relacja z tego wydarzenia pojawiła się w mediach ogólnopolskich i regionalnych

Radio eM