Projekt ustawy „Dobry Samarytanin” ograniczającej odpowiedzialność lekarzy za czynności zawodowe - Śląska Izba Lekarska

Zachęcamy do zapoznania się z projektem ustawy „Dobry samarytanin” ograniczającej odpowiedzialność lekarzy za czynności zawodowe w okresie epidemii COVID-19 oraz do poparcie tego projektu.

Załącznik: Projekt ustawyo zmianie ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanychz zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych

Zachęcamy również do wyrażenia swojego poparcia dla projektu ustawy, poprzez głosowowanie - oddaj swój głos TUTAJ.