Rozstrzygnięcie konkursu "Świąteczne ILustracje" - Śląska Izba Lekarska

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową "Świąteczne ILustracje"! Dziękujemy za wszystkie nadesłane propozycje kartek. Jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją i poziomem prac uczestników.

Miejsce I  OFICJALNA KARTKA ŚWIĄTECZNA ŚLĄSKIEJ IZBY LEKARSKIEJ NA 2023 ROK

Hanna Jarno, 11 lat
nagroda: voucher o wartości 300 zł

obszar kompozycji 1

Miejsce II - Zofia Rypuła, 10 lat
nagroda: voucher o wartości 200 zł

rypula

Miejsce III - Emilia Kołton, 7 lat

kolton

Kapituła konkursu przyznała również dwa wyróżnienia, które otrzymują:

Wyróżnienie - Magdalena Czapla, 7 lat

czapla

Wyróżnienie - Aleksandra Boryczka, 10 lat,

boryczka1

Gratulujemy!!!

Zapraszamy do oddawania głosów na nagrodę internatów na profilu społecznosciowy Śląskiej Izby Lekarskiej - oddaj głos tutaj!